kimdir 9D Medya?

Bir çok alanda verdiğimiz hizmet ile “İmkansız” olarak nitelenen projelerinizi hayata geçiriyoruz.

 

Son yılların önemli bir sunum tekniği olan bilgisayar destekli 3D model ve türevleri programlar ile müşterilere en gerçekçi görüntü ve animasyonları verebilmek, onları sunulan çalışmaların kalitesi ile memnun edebilmek en öncü misyonumuzdur. Çalışmalarımız, çözümlerimiz, iş bitimi sonrası hizmetlerimiz ile sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ise asli vizyonumuzdur. Hayalinizdeki kareleri hayata geçirmek üzere organize olduk, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak maksimum hızda, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunuyoruz.

 

”Fikir bir başlangıçtır”

– Biz fikirlerinize önem veriyor ve bir üst seviyeye taşımak üzere yardımda bulunuyoruz.

 

Hedefimiz bizim olanı almak, ilerleyeceğimiz yolu gördüğümüzle değil hedeflerimizle ilerlemek... Kalite anlayışını sürekli geliştirerek, kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak. Ulusal anlamda ise öncü ve örnek bir animasyon şirketi olmak.

 

misyon BİZİ NEREYE GETİRİR!

Bir çok alanda verdiğimiz hizmet ile “İmkansız” olarak nitelenen projelerinizi hayata geçiriyoruz.

 

Yapmış olduğumuz 3D animasyon, Animasyon film, Simülasyon çalışmalarımızla fark yaratarak ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak, kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.​